Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.
Domov - Aktuality -Pozvánka na Granic Technický Seminár 2019

Pozvánka na Granic Technický Seminár 2019

Vážení obchodní partneri, dámy a páni, milí priatelia,

Srdečne Vás pozývame na prvý Granic® Technický Seminár na Slovensku!

Miesto: Hotel TENIS, Zvolen

Dátum: 17.4.2019, začiatok o 10.00, registrácia účastníkov od 9.30

Cieľom semináru je predstaviť široké možnosti využitia minerálnych masterbatchov značky Granic® najmä pri výrobe fólií. Predstavíme Vám konkrétne riešenia, receptúry, uvedieme rozdiely medzi jednotlivými produktami Granic® a ich vplyv na výsledný produkt. Súčasťou prezentácií budú príklady z praxe a laboratórne výsledky meraní rôznych fyzikálno-mechanických vlastností fólií (odolnosť proti pretrhnutiu, bariérové vlastnosti, vplyv na pevnosť zvaru,…) Minerálne masterbatche (ale aj farby, či iné aditíva) majú často výrazne vyššiu hustotu ako základná surovina, preto v našej praxi venujeme značnú pozornosť vhodnému spôsobu dávkovania. Práve výška a presnosť dávkovania sú základnými predpokladmi pre dosiahnutie požadovaných výsledkov (či už je dôvodom použitia ekonomická úspora, ovplyvnenie mechanických alebo optických vlastností). Časť prezentácií bude preto o veľmi presných gravimetrických dávkovačoch Movacolor. V prípade záujmu o odskúšanie bude fyzicky vystavený funkčný jedno-komponentný dávkovač MC Balance. V neposlednom rade predstavíme aj najnovšie trendy v oblasti efektívnych a ekologických spôsobov chladenia procesnej vody a vzduchu prostredníctvom chladiacej techniky od Eurochiller.

Semináre sú venované výrobným technológom, R&D pracovníkom, nákupcom, ako aj riadiacim pracovníkom a vlastníkom spoločností.

Ďalšie informácie:

– účasť na seminári je bezplatná,

– prihláste sa prostredníctvom online formulára: http://bit.ly/GTS_Zvolen

– všetky prednášky budú prebiehať v slovenčine,

– poskytujeme všetkým účastníkom coffee break a obed,

– počas coffe breakov a obednej prestávky budú prichystané vzorky označených fólií, ktoré si môžete prezrieť a poradiť sa s technickými odborníkmi spoločnosti VALPLAST ohľadom Vašej konkrétnej požiadavky,

– počet miest je obmedzený,

– termín podania prihlášok: 15. marca 2019,

– jedna prihláška platí pre 1 osobu, v prípade väčšieho počtu účastníkov vyplňte prosím samostatnú prihlášku pre každého účastníka,

– v prípade Vášho záujmu o zabezpečenie nocľahu zo 16. na 17. apríla sa na nás prosím obráťte.

Veľmi pozitívne skúsenosti s rovnakým konceptom seminárov máme z Poľska a z Českej republiky, kde sme už podobné technické semináre organizovali a boli veľmi úspešné. Klienti oceňovali najmä obsahovú náplň prezentácií aj formu, ktorou boli konkrétne informácie podávané. Nové poznatky obratom využili vo svojich výrobách.

Pozn.: Seminár je určený predovšetkým pre výrobcov fólií, ale v prípade záujmu sa môžeme venovať aj iným plastikárskym aplikáciám ako napr. extrúzne nanášanie, vytláčanie, vstrekovanie, vyfukovanie dutých nádob, atď.

Tešíme sa na Vás!

Team VALPLAST

Aktuality

Zobrazit všetky aktuality